Resmî kaynak

Çakır Seven Eczanesi

Merkez · Erzincan

Çakır Seven Eczanesi · Erzincan nöbetçi eczane bannerı

Çakır Seven Eczanesi, 26 Ağustos Çarşamba akşamından 27 Ağustos Perşembe sabahına kadar nöbetçidir. Mesai bitiminden ertesi gün açılışa kadar 24 saat aralıksız hizmet vermektedir; yola çıkmadan önce telefonla teyit etmenizi öneririz.

AI Özeti

Çakır Seven Eczanesi (Merkez, Erzincan) nöbet sırasında 09:00'dan ertesi gün 09:00'a kadar 24 saat hizmet veren bir eczanedir. Bu sayfa eczanenin tam adresini, telefonunu, harita konumunu ve Google Maps / Apple Maps yol tarifi bağlantılarını sunar. 26 Ağustos 2026 tarihi için güncel nöbet durumu sayfanın üstündeki rozetten görülebilir. Reçete karşılar, SGK (MEDULA) ödemesi kabul eder ve OTC ilaç satışı yapar. Acil tıbbi durumlarda eczane yerine 112 aranmalıdır.

Çakır Seven Eczanesi — Hızlı bilgiler

Çakır Seven Eczanesi — Hızlı bilgiler
Eczane adıÇakır Seven Eczanesi
AdresKaraağaç Mahallesi Şehit Yüzbaşı Fatih Devravut Caddesi No:2/A Meydan24 AVM ERZİNCAN
Telefon04462230333
Nöbet süresi24 saat (nöbet günlerinde)
SGK / MEDULAEvet
Reçetesiz (OTC)Evet
Acil çağrı112

Bu Eczane Hakkında Sıkça Sorulanlar

Çakır Seven Eczanesi bugün nöbetçi mi?+

Çakır Seven Eczanesi (Merkez, Erzincan) eczanesinin güncel nöbet durumunu sayfanın üst kısmındaki rozetten görebilirsiniz.

Çakır Seven Eczanesi eczanesi nerede?+

Tam adres ve harita konumu sayfanın üst kısmında yer alır. "Yol Tarifi" butonuyla Google Maps'te açabilirsiniz.

Çakır Seven Eczanesi telefon numarası nedir?+

Telefon numarası iletişim bölümünde listelenmiştir; "Ara" butonuyla tek tıkla arayabilirsiniz.

Çakır Seven Eczanesi 24 saat açık mı?+

Yalnızca nöbet günlerinde 24 saat hizmet verir. Diğer günlerde standart eczane çalışma saatleri geçerlidir.

Çakır Seven Eczanesi eczanesine yol tarifi nasıl alınır?+

Yol Tarifi butonu Google Maps üzerinde rotayı açar; Apple Maps ve Yandex Maps de desteklenir.

Çakır Seven Eczanesi SGK / MEDULA reçetesi karşılar mı?+

Evet, Çakır Seven Eczanesi eczanesi SGK entegrasyonuyla e-reçete karşılar ve provizyon alır.

Çakır Seven Eczanesi reçetesiz (OTC) ilaç satar mı?+

Evet, ağrı kesici, ateş düşürücü, vitamin ve hijyen ürünleri gibi reçetesiz ilaçlar satılmaktadır.

Çakır Seven Eczanesi kapalıysa ne yapmalıyım?+

Merkez (Erzincan) diğer nöbetçi eczaneler için sayfanın altındaki bağlantıdan tam listeye ulaşın.

Acil tıbbi durumda ne yapmalıyım?+

Hayati tehlike durumunda eczane yerine 112 Acil Çağrı'yı arayın.

Sağlık rehberi

Çakır Seven Eczanesi için sağlık makaleleri

Nöbetçi eczaneye gitmeden önce belirtinizi anlamak için eczacı editörlerimizin kanıta dayalı rehberleri.

Bu eczane bilgisi faydalı oldu mu?

Hızlı PaylaşEczane · Çakır Seven Eczanesi · Merkez, Erzincan

Çakır Seven Eczanesi — Eczane Sayfası — QR Kodu

Bu sayfayı vitrine, tezgâha veya broşüre yapıştırılabilir. Telefon kamerasıyla okutan herkes anında güncel nöbetçi eczane bilgisine ulaşır. Markalı PNG veya vektörel SVG olarak indirin.

Tüm araçlar
Hedef URL
https://eczaneadresi.com/erzincan/merkez/cakir-seven-eczanesi

QR kodun ortasında E markamız, altında eczaneadresi.com imzası bulunur. Yüksek hata düzeltme (ECC H) ile baskı, perde ve düşük ışıkta da okunur.

Bugün Nöbetçi

Merkez (Erzincan) — Bugün Nöbetçi Eczaneler

25 Ağustos 2026 tarihli güncel nöbetçi eczane listesi. Çakır Seven Eczanesi dışında 2 eczane daha nöbetçidir.

Tümünü gör
Burak Eczanesi

Kızılay Mahallesi 13 Şubat Caddesi No:2/2A Manifaturacılar Sitesi Karşısı

Güler Eczanesi

Karaağaç Mahallesi Şehit Yüzbaşı Fatih Devravut Caddesi No:15/B Başhekimlik Karşısı

Erzincan ile ilgili diğer aramalar

Merkez & Erzincan ile ilgili sayfalar

Komşu ilçeler, il hub'ı ve sık sorulan sorular.

4 bağlantı
Günlük Nöbetçi Eczane Bülteni
Her sabah 09:15'te i̇lçe seçin için güncel liste · PDF/PNG eki ile · tek tıkla iptal
E-postanız şifreli saklanır, sadece biz görürüz, üçüncü taraflarla paylaşılmaz. Her mailde tek tıkla iptal linki vardır.