Doğrulanmış veri

Yenı Eczane Eczanesi

Köyceğiz · Muğla

Yenı Eczane Eczanesi · Muğla nöbetçi eczane bannerı

Yenı Eczane Eczanesi, 22 Eylül Salı akşamından 23 Eylül Çarşamba sabahına kadar nöbetçidir. Mesai bitiminden ertesi gün açılışa kadar 24 saat aralıksız hizmet vermektedir; yola çıkmadan önce telefonla teyit etmenizi öneririz.

AI Özeti

Yenı Eczane Eczanesi (Köyceğiz, Muğla) nöbet sırasında 09:00'dan ertesi gün 09:00'a kadar 24 saat hizmet veren bir eczanedir. Bu sayfa eczanenin tam adresini, telefonunu, harita konumunu ve Google Maps / Apple Maps yol tarifi bağlantılarını sunar. 22 Eylül 2026 tarihi için güncel nöbet durumu sayfanın üstündeki rozetten görülebilir. Reçete karşılar, SGK (MEDULA) ödemesi kabul eder ve OTC ilaç satışı yapar. Acil tıbbi durumlarda eczane yerine 112 aranmalıdır.

Yenı Eczane Eczanesi — Hızlı bilgiler

Yenı Eczane Eczanesi — Hızlı bilgiler
Eczane adıYenı Eczane Eczanesi
AdresToparlar Mah. Kazım Varlığan Cad. 1. Sok. No:6/Z-01 Köycegız
Telefon02522740060
Nöbet süresi24 saat (nöbet günlerinde)
SGK / MEDULAEvet
Reçetesiz (OTC)Evet
Acil çağrı112

Bu Eczane Hakkında Sıkça Sorulanlar

Yenı Eczane Eczanesi bugün nöbetçi mi?+

Yenı Eczane Eczanesi (Köyceğiz, Muğla) eczanesinin güncel nöbet durumunu sayfanın üst kısmındaki rozetten görebilirsiniz.

Yenı Eczane Eczanesi eczanesi nerede?+

Tam adres ve harita konumu sayfanın üst kısmında yer alır. "Yol Tarifi" butonuyla Google Maps'te açabilirsiniz.

Yenı Eczane Eczanesi telefon numarası nedir?+

Telefon numarası iletişim bölümünde listelenmiştir; "Ara" butonuyla tek tıkla arayabilirsiniz.

Yenı Eczane Eczanesi 24 saat açık mı?+

Yalnızca nöbet günlerinde 24 saat hizmet verir. Diğer günlerde standart eczane çalışma saatleri geçerlidir.

Yenı Eczane Eczanesi eczanesine yol tarifi nasıl alınır?+

Yol Tarifi butonu Google Maps üzerinde rotayı açar; Apple Maps ve Yandex Maps de desteklenir.

Yenı Eczane Eczanesi SGK / MEDULA reçetesi karşılar mı?+

Evet, Yenı Eczane Eczanesi eczanesi SGK entegrasyonuyla e-reçete karşılar ve provizyon alır.

Yenı Eczane Eczanesi reçetesiz (OTC) ilaç satar mı?+

Evet, ağrı kesici, ateş düşürücü, vitamin ve hijyen ürünleri gibi reçetesiz ilaçlar satılmaktadır.

Yenı Eczane Eczanesi kapalıysa ne yapmalıyım?+

Köyceğiz (Muğla) diğer nöbetçi eczaneler için sayfanın altındaki bağlantıdan tam listeye ulaşın.

Acil tıbbi durumda ne yapmalıyım?+

Hayati tehlike durumunda eczane yerine 112 Acil Çağrı'yı arayın.

Sağlık rehberi

Yenı Eczane Eczanesi için sağlık makaleleri

Nöbetçi eczaneye gitmeden önce belirtinizi anlamak için eczacı editörlerimizin kanıta dayalı rehberleri.

Bu eczane bilgisi faydalı oldu mu?

Hızlı PaylaşEczane · Yenı Eczane Eczanesi · Köyceğiz, Muğla

Yenı Eczane Eczanesi — Eczane Sayfası — QR Kodu

Bu sayfayı vitrine, tezgâha veya broşüre yapıştırılabilir. Telefon kamerasıyla okutan herkes anında güncel nöbetçi eczane bilgisine ulaşır. Markalı PNG veya vektörel SVG olarak indirin.

Tüm araçlar
Hedef URL
https://eczaneadresi.com/mugla/koycegiz/yeni-eczane-eczanesi

QR kodun ortasında E markamız, altında eczaneadresi.com imzası bulunur. Yüksek hata düzeltme (ECC H) ile baskı, perde ve düşük ışıkta da okunur.

Bugün Nöbetçi

Köyceğiz (Muğla) — Bugün Nöbetçi Eczaneler

22 Eylül 2026 tarihli güncel nöbetçi eczane listesi. Yenı Eczane Eczanesi dışında 2 eczane daha nöbetçidir.

Tümünü gör
Ata Eczanesi

Ulucami Mahallesi Atatürk Bulvarı No:53/A

Beyobası Eczanesi

Beyobası Mah.3 Nolu Merkez Bulvar N:61 Köyceğiz

Muğla ile ilgili diğer aramalar

Köyceğiz & Muğla ile ilgili sayfalar

Komşu ilçeler, il hub'ı ve sık sorulan sorular.

4 bağlantı
Günlük Nöbetçi Eczane Bülteni
Her sabah 09:15'te i̇lçe seçin için güncel liste · PDF/PNG eki ile · tek tıkla iptal
E-postanız şifreli saklanır, sadece biz görürüz, üçüncü taraflarla paylaşılmaz. Her mailde tek tıkla iptal linki vardır.