Şu anda nöbetçi Doğrulanmış veri

Emel Eczanesi

Sarıyer · İstanbul

Emel Eczanesi · İstanbul nöbetçi eczane bannerı

Emel Eczanesi, 23 Eylül Çarşamba akşamından 24 Eylül Perşembe sabahına kadar nöbetçidir. Mesai bitiminden ertesi gün açılışa kadar 24 saat aralıksız hizmet vermektedir; yola çıkmadan önce telefonla teyit etmenizi öneririz.

AI Özeti

Emel Eczanesi (Sarıyer, İstanbul) nöbet sırasında 09:00'dan ertesi gün 09:00'a kadar 24 saat hizmet veren bir eczanedir. Bu sayfa eczanenin tam adresini, telefonunu, harita konumunu ve Google Maps / Apple Maps yol tarifi bağlantılarını sunar. 23 Eylül 2026 tarihi için güncel nöbet durumu sayfanın üstündeki rozetten görülebilir. Reçete karşılar, SGK (MEDULA) ödemesi kabul eder ve OTC ilaç satışı yapar. Acil tıbbi durumlarda eczane yerine 112 aranmalıdır.

Emel Eczanesi — Hızlı bilgiler

Emel Eczanesi — Hızlı bilgiler
Eczane adıEmel Eczanesi
AdresFerahevler Mahallesi, Adnan Kahveci Caddesi, No: 49, Tarabya, PK: 34457
Telefon02122623244
Nöbet süresi24 saat (nöbet günlerinde)
SGK / MEDULAEvet
Reçetesiz (OTC)Evet
Acil çağrı112

Bu Eczane Hakkında Sıkça Sorulanlar

Emel Eczanesi bugün nöbetçi mi?+

Emel Eczanesi (Sarıyer, İstanbul) eczanesinin güncel nöbet durumunu sayfanın üst kısmındaki rozetten görebilirsiniz.

Emel Eczanesi eczanesi nerede?+

Tam adres ve harita konumu sayfanın üst kısmında yer alır. "Yol Tarifi" butonuyla Google Maps'te açabilirsiniz.

Emel Eczanesi telefon numarası nedir?+

Telefon numarası iletişim bölümünde listelenmiştir; "Ara" butonuyla tek tıkla arayabilirsiniz.

Emel Eczanesi 24 saat açık mı?+

Yalnızca nöbet günlerinde 24 saat hizmet verir. Diğer günlerde standart eczane çalışma saatleri geçerlidir.

Emel Eczanesi eczanesine yol tarifi nasıl alınır?+

Yol Tarifi butonu Google Maps üzerinde rotayı açar; Apple Maps ve Yandex Maps de desteklenir.

Emel Eczanesi SGK / MEDULA reçetesi karşılar mı?+

Evet, Emel Eczanesi eczanesi SGK entegrasyonuyla e-reçete karşılar ve provizyon alır.

Emel Eczanesi reçetesiz (OTC) ilaç satar mı?+

Evet, ağrı kesici, ateş düşürücü, vitamin ve hijyen ürünleri gibi reçetesiz ilaçlar satılmaktadır.

Emel Eczanesi kapalıysa ne yapmalıyım?+

Sarıyer (İstanbul) diğer nöbetçi eczaneler için sayfanın altındaki bağlantıdan tam listeye ulaşın.

Acil tıbbi durumda ne yapmalıyım?+

Hayati tehlike durumunda eczane yerine 112 Acil Çağrı'yı arayın.

Sağlık rehberi

Emel Eczanesi için sağlık makaleleri

Nöbetçi eczaneye gitmeden önce belirtinizi anlamak için eczacı editörlerimizin kanıta dayalı rehberleri.

Bu eczane bilgisi faydalı oldu mu?

Hızlı PaylaşEczane · Emel Eczanesi · Sarıyer, İstanbul

Emel Eczanesi — Eczane Sayfası — QR Kodu

Bu sayfayı vitrine, tezgâha veya broşüre yapıştırılabilir. Telefon kamerasıyla okutan herkes anında güncel nöbetçi eczane bilgisine ulaşır. Markalı PNG veya vektörel SVG olarak indirin.

Tüm araçlar
Hedef URL
https://eczaneadresi.com/istanbul/sariyer/emel-eczanesi

QR kodun ortasında E markamız, altında eczaneadresi.com imzası bulunur. Yüksek hata düzeltme (ECC H) ile baskı, perde ve düşük ışıkta da okunur.

Bugün Nöbetçi

Sarıyer (İstanbul) — Bugün Nöbetçi Eczaneler

22 Eylül 2026 tarihli güncel nöbetçi eczane listesi. Emel Eczanesi dışında 3 eczane daha nöbetçidir.

Tümünü gör
Maslak Can Eczanesi

Maslak Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No: 13, Maslak, PK: 34398

Eskibüyükdere Cad. Güney Plaza

Nimet Eczanesi

Ptt Evleri Mahallesi, Bahçeköy Caddesi, No: 11, Kozdere, PK: 34453

Sarıyer Hamidiye Etfal Hastanesi karşısı - Bahçeköy yolu üzeri

Zekeriyaköy Cadde Eczanesi

Zekeriyaköy Mahallesi, 1. Caddesi, No: NO:50, Merkezköyler, PK: 34450

Uskumruköy Kavşağı 1. Cadde Dörtyol Büyük Migros Yanı

İstanbul ile ilgili diğer aramalar

Sarıyer & İstanbul ile ilgili sayfalar

Komşu ilçeler, il hub'ı ve sık sorulan sorular.

4 bağlantı
Günlük Nöbetçi Eczane Bülteni
Her sabah 09:15'te i̇lçe seçin için güncel liste · PDF/PNG eki ile · tek tıkla iptal
E-postanız şifreli saklanır, sadece biz görürüz, üçüncü taraflarla paylaşılmaz. Her mailde tek tıkla iptal linki vardır.