Resmî kaynak

Melek Hatun Eczanesi

Fatih · İstanbul

Melek Hatun Eczanesi · İstanbul nöbetçi eczane bannerı

Melek Hatun Eczanesi, 21 Eylül Pazartesi akşamından 22 Eylül Salı sabahına kadar nöbetçidir. Mesai bitiminden ertesi gün açılışa kadar 24 saat aralıksız hizmet vermektedir; yola çıkmadan önce telefonla teyit etmenizi öneririz.

AI Özeti

Melek Hatun Eczanesi (Fatih, İstanbul) nöbet sırasında 09:00'dan ertesi gün 09:00'a kadar 24 saat hizmet veren bir eczanedir. Bu sayfa eczanenin tam adresini, telefonunu, harita konumunu ve Google Maps / Apple Maps yol tarifi bağlantılarını sunar. 21 Eylül 2026 tarihi için güncel nöbet durumu sayfanın üstündeki rozetten görülebilir. Reçete karşılar, SGK (MEDULA) ödemesi kabul eder ve OTC ilaç satışı yapar. Acil tıbbi durumlarda eczane yerine 112 aranmalıdır.

Melek Hatun Eczanesi — Hızlı bilgiler

Melek Hatun Eczanesi — Hızlı bilgiler
Eczane adıMelek Hatun Eczanesi
AdresMevlanakapı Mahallesi, Selamağası Sokak, No: 19/A, Şehremini, PK: 34104
Telefon02125899576
Nöbet süresi24 saat (nöbet günlerinde)
SGK / MEDULAEvet
Reçetesiz (OTC)Evet
Acil çağrı112

Bu Eczane Hakkında Sıkça Sorulanlar

Melek Hatun Eczanesi bugün nöbetçi mi?+

Melek Hatun Eczanesi (Fatih, İstanbul) eczanesinin güncel nöbet durumunu sayfanın üst kısmındaki rozetten görebilirsiniz.

Melek Hatun Eczanesi eczanesi nerede?+

Tam adres ve harita konumu sayfanın üst kısmında yer alır. "Yol Tarifi" butonuyla Google Maps'te açabilirsiniz.

Melek Hatun Eczanesi telefon numarası nedir?+

Telefon numarası iletişim bölümünde listelenmiştir; "Ara" butonuyla tek tıkla arayabilirsiniz.

Melek Hatun Eczanesi 24 saat açık mı?+

Yalnızca nöbet günlerinde 24 saat hizmet verir. Diğer günlerde standart eczane çalışma saatleri geçerlidir.

Melek Hatun Eczanesi eczanesine yol tarifi nasıl alınır?+

Yol Tarifi butonu Google Maps üzerinde rotayı açar; Apple Maps ve Yandex Maps de desteklenir.

Melek Hatun Eczanesi SGK / MEDULA reçetesi karşılar mı?+

Evet, Melek Hatun Eczanesi eczanesi SGK entegrasyonuyla e-reçete karşılar ve provizyon alır.

Melek Hatun Eczanesi reçetesiz (OTC) ilaç satar mı?+

Evet, ağrı kesici, ateş düşürücü, vitamin ve hijyen ürünleri gibi reçetesiz ilaçlar satılmaktadır.

Melek Hatun Eczanesi kapalıysa ne yapmalıyım?+

Fatih (İstanbul) diğer nöbetçi eczaneler için sayfanın altındaki bağlantıdan tam listeye ulaşın.

Acil tıbbi durumda ne yapmalıyım?+

Hayati tehlike durumunda eczane yerine 112 Acil Çağrı'yı arayın.

Sağlık rehberi

Melek Hatun Eczanesi için sağlık makaleleri

Nöbetçi eczaneye gitmeden önce belirtinizi anlamak için eczacı editörlerimizin kanıta dayalı rehberleri.

Bu eczane bilgisi faydalı oldu mu?

Hızlı PaylaşEczane · Melek Hatun Eczanesi · Fatih, İstanbul

Melek Hatun Eczanesi — Eczane Sayfası — QR Kodu

Bu sayfayı vitrine, tezgâha veya broşüre yapıştırılabilir. Telefon kamerasıyla okutan herkes anında güncel nöbetçi eczane bilgisine ulaşır. Markalı PNG veya vektörel SVG olarak indirin.

Tüm araçlar
Hedef URL
https://eczaneadresi.com/istanbul/fatih/melek-hatun-eczanesi

QR kodun ortasında E markamız, altında eczaneadresi.com imzası bulunur. Yüksek hata düzeltme (ECC H) ile baskı, perde ve düşük ışıkta da okunur.

Bugün Nöbetçi

Fatih (İstanbul) — Bugün Nöbetçi Eczaneler

21 Eylül 2026 tarihli güncel nöbetçi eczane listesi. Melek Hatun Eczanesi dışında 4 eczane daha nöbetçidir.

Tümünü gör
Dolunay Eczanesi

Atikali Mahallesi, Hasan Fehmipaşa Caddesi, No: No:3/B, Balat, PK: 34087

Kayra Eczanesi

Haseki Sultan Mahallesi, Haseki Caddesi, No: 16A, Aksaray, PK: 34096

Eski Haseki Poliklinik karşısı, (Yeni Samatya Aksaray Polikliniği) ,Yusufpaşa Tramvay durağından kalkan sarı dolmuşların üstünde arada

Papatya Eczanesi

Seyyid Ömer Mahallesi, Taşköprülüzade Sokak, No: 3A, PK: 34104

KOCAMUSTAFAPAŞA MEYDANDAN KÜÇÜK HAMAMA ÇIKAN CADDE ÜZERİNDEKİ BİM MARKETİN KARŞI SOKAĞINDA

Sirkeci Eczanesi

Hobyar Mahallesi, Ankara Caddesi, No: 65/B, PK: 34112

null

İstanbul ile ilgili diğer aramalar

Fatih & İstanbul ile ilgili sayfalar

Komşu ilçeler, il hub'ı ve sık sorulan sorular.

4 bağlantı
Günlük Nöbetçi Eczane Bülteni
Her sabah 09:15'te i̇lçe seçin için güncel liste · PDF/PNG eki ile · tek tıkla iptal
E-postanız şifreli saklanır, sadece biz görürüz, üçüncü taraflarla paylaşılmaz. Her mailde tek tıkla iptal linki vardır.