Şu anda nöbetçi Doğrulanmış veri

Karayel Eczanesi

Demre · Antalya

Karayel Eczanesi · Antalya nöbetçi eczane bannerı

Hızlı cevap

Karayel Eczanesi için bugüne ait doğrulanmış nöbet kaydı yok (son kayıt: 11 Ekim 2026).

  • Adres: Gökyazı Mah. Mustafa Masatlı Cad. No:26/C Demre
  • Telefon: 02428717424

Kaynak: NöbetEcza API · Kaynak saat bildirmediğinde nöbet saati gösterilmez; gitmeden önce arayın.

Karayel Eczanesi — Hızlı bilgiler

Karayel Eczanesi — Hızlı bilgiler
Eczane adıKarayel Eczanesi
AdresGökyazı Mah. Mustafa Masatlı Cad. No:26/C Demre
Telefon02428717424
Nöbet süresi24 saat (nöbet günlerinde)
SGK / MEDULAEvet
Reçetesiz (OTC)Evet
Acil çağrı112
Sağlık rehberi

Karayel Eczanesi için sağlık makaleleri

Nöbetçi eczaneye gitmeden önce belirtinizi anlamak için eczacı editörlerimizin kanıta dayalı rehberleri.

Bu eczane bilgisi faydalı oldu mu?

Hızlı PaylaşEczane · Karayel Eczanesi · Demre, Antalya

Karayel Eczanesi — Eczane Sayfası — QR Kodu

Bu sayfayı vitrine, tezgâha veya broşüre yapıştırılabilir. Telefon kamerasıyla okutan herkes anında güncel nöbetçi eczane bilgisine ulaşır. Markalı PNG veya vektörel SVG olarak indirin.

Tüm araçlar
Hedef URL
https://eczaneadresi.com/antalya/demre/karayel-eczanesi

QR kodun ortasında E markamız, altında eczaneadresi.com imzası bulunur. Yüksek hata düzeltme (ECC H) ile baskı, perde ve düşük ışıkta da okunur.

Bugün Nöbetçi

Demre (Antalya) — Bugün Nöbetçi Eczaneler

11 Ekim 2026 tarihli güncel nöbetçi eczane listesi.

Tümünü gör

Demre için bugün başka nöbetçi eczane verisi bulunmuyor.

Acil durum: 112

Antalya ile ilgili diğer aramalar

Demre & Antalya ile ilgili sayfalar

Komşu ilçeler, il hub'ı ve sık sorulan sorular.

4 bağlantı
Günlük Nöbetçi Eczane Bülteni
Her sabah 09:15'te i̇lçe seçin için güncel liste · PDF/PNG eki ile · tek tıkla iptal
E-postanız şifreli saklanır, sadece biz görürüz, üçüncü taraflarla paylaşılmaz. Her mailde tek tıkla iptal linki vardır.