Resmî kaynak

Lavanta Eczanesi

Merkez · Elazığ

Lavanta Eczanesi · Elazığ nöbetçi eczane bannerı

Lavanta Eczanesi, 26 Ağustos Çarşamba akşamından 27 Ağustos Perşembe sabahına kadar nöbetçidir. Mesai bitiminden ertesi gün açılışa kadar 24 saat aralıksız hizmet vermektedir; yola çıkmadan önce telefonla teyit etmenizi öneririz.

AI Özeti

Lavanta Eczanesi (Merkez, Elazığ) nöbet sırasında 09:00'dan ertesi gün 09:00'a kadar 24 saat hizmet veren bir eczanedir. Bu sayfa eczanenin tam adresini, telefonunu, harita konumunu ve Google Maps / Apple Maps yol tarifi bağlantılarını sunar. 26 Ağustos 2026 tarihi için güncel nöbet durumu sayfanın üstündeki rozetten görülebilir. Reçete karşılar, SGK (MEDULA) ödemesi kabul eder ve OTC ilaç satışı yapar. Acil tıbbi durumlarda eczane yerine 112 aranmalıdır.

Lavanta Eczanesi — Hızlı bilgiler

Lavanta Eczanesi — Hızlı bilgiler
Eczane adıLavanta Eczanesi
AdresOlgunlar Mah. Şehit Fevzi Gürsu Cad. No:11/C (eski Sarahatun Kadın Doğum Hastanesi Karşısı)
Telefon04242412523
Nöbet süresi24 saat (nöbet günlerinde)
SGK / MEDULAEvet
Reçetesiz (OTC)Evet
Acil çağrı112

Bu Eczane Hakkında Sıkça Sorulanlar

Lavanta Eczanesi bugün nöbetçi mi?+

Lavanta Eczanesi (Merkez, Elazığ) eczanesinin güncel nöbet durumunu sayfanın üst kısmındaki rozetten görebilirsiniz.

Lavanta Eczanesi eczanesi nerede?+

Tam adres ve harita konumu sayfanın üst kısmında yer alır. "Yol Tarifi" butonuyla Google Maps'te açabilirsiniz.

Lavanta Eczanesi telefon numarası nedir?+

Telefon numarası iletişim bölümünde listelenmiştir; "Ara" butonuyla tek tıkla arayabilirsiniz.

Lavanta Eczanesi 24 saat açık mı?+

Yalnızca nöbet günlerinde 24 saat hizmet verir. Diğer günlerde standart eczane çalışma saatleri geçerlidir.

Lavanta Eczanesi eczanesine yol tarifi nasıl alınır?+

Yol Tarifi butonu Google Maps üzerinde rotayı açar; Apple Maps ve Yandex Maps de desteklenir.

Lavanta Eczanesi SGK / MEDULA reçetesi karşılar mı?+

Evet, Lavanta Eczanesi eczanesi SGK entegrasyonuyla e-reçete karşılar ve provizyon alır.

Lavanta Eczanesi reçetesiz (OTC) ilaç satar mı?+

Evet, ağrı kesici, ateş düşürücü, vitamin ve hijyen ürünleri gibi reçetesiz ilaçlar satılmaktadır.

Lavanta Eczanesi kapalıysa ne yapmalıyım?+

Merkez (Elazığ) diğer nöbetçi eczaneler için sayfanın altındaki bağlantıdan tam listeye ulaşın.

Acil tıbbi durumda ne yapmalıyım?+

Hayati tehlike durumunda eczane yerine 112 Acil Çağrı'yı arayın.

Sağlık rehberi

Lavanta Eczanesi için sağlık makaleleri

Nöbetçi eczaneye gitmeden önce belirtinizi anlamak için eczacı editörlerimizin kanıta dayalı rehberleri.

Bu eczane bilgisi faydalı oldu mu?

Hızlı PaylaşEczane · Lavanta Eczanesi · Merkez, Elazığ

Lavanta Eczanesi — Eczane Sayfası — QR Kodu

Bu sayfayı vitrine, tezgâha veya broşüre yapıştırılabilir. Telefon kamerasıyla okutan herkes anında güncel nöbetçi eczane bilgisine ulaşır. Markalı PNG veya vektörel SVG olarak indirin.

Tüm araçlar
Hedef URL
https://eczaneadresi.com/elazig/merkez/lavanta-eczanesi

QR kodun ortasında E markamız, altında eczaneadresi.com imzası bulunur. Yüksek hata düzeltme (ECC H) ile baskı, perde ve düşük ışıkta da okunur.

Bugün Nöbetçi

Merkez (Elazığ) — Bugün Nöbetçi Eczaneler

25 Ağustos 2026 tarihli güncel nöbetçi eczane listesi. Lavanta Eczanesi dışında 4 eczane daha nöbetçidir.

Tümünü gör
Bilim Eczanesi Eczanesi

Orduevi Kavşağı (hazar Ekmek Fırını Köşesi) Çarşı Mah. Hürriyet Cad. No:76/C

Deva Eczanesi

Yeni Cuma Pazarı Altı Sanayı Mah. Fatıh Sultan Mehmet Bulvarı No:82/A

Ezgi Eczanesi

Medical Hospital Otopark(acil) Çıkışı Olgunlar Mah. 12500.Sok.No:16/Ah

Tuba Eczanesi

F.Ü.Araştırma Hastanesi Karşısı Üniversite Mah.Yahya Kemal Cad.No:54/A

Elazığ ile ilgili diğer aramalar

Merkez & Elazığ ile ilgili sayfalar

Komşu ilçeler, il hub'ı ve sık sorulan sorular.

4 bağlantı
Günlük Nöbetçi Eczane Bülteni
Her sabah 09:15'te i̇lçe seçin için güncel liste · PDF/PNG eki ile · tek tıkla iptal
E-postanız şifreli saklanır, sadece biz görürüz, üçüncü taraflarla paylaşılmaz. Her mailde tek tıkla iptal linki vardır.