Şu anda nöbetçi Resmî kaynak

Yeni Özyurtlu Eczanesi

Bandırma · Balıkesir

Yeni Özyurtlu Eczanesi · Balıkesir nöbetçi eczane bannerı

Yeni Özyurtlu Eczanesi, 24 Ağustos Pazartesi akşamından 25 Ağustos Salı sabahına kadar nöbetçidir. Mesai bitiminden ertesi gün açılışa kadar 24 saat aralıksız hizmet vermektedir; yola çıkmadan önce telefonla teyit etmenizi öneririz.

AI Özeti

Yeni Özyurtlu Eczanesi (Bandırma, Balıkesir) nöbet sırasında 09:00'dan ertesi gün 09:00'a kadar 24 saat hizmet veren bir eczanedir. Bu sayfa eczanenin tam adresini, telefonunu, harita konumunu ve Google Maps / Apple Maps yol tarifi bağlantılarını sunar. 24 Ağustos 2026 tarihi için güncel nöbet durumu sayfanın üstündeki rozetten görülebilir. Reçete karşılar, SGK (MEDULA) ödemesi kabul eder ve OTC ilaç satışı yapar. Acil tıbbi durumlarda eczane yerine 112 aranmalıdır.

Yeni Özyurtlu Eczanesi — Hızlı bilgiler

Yeni Özyurtlu Eczanesi — Hızlı bilgiler
Eczane adıYeni Özyurtlu Eczanesi
AdresEski SSK (Diş Hastanesi ) Karşısı
Telefon02667147445
Nöbet süresi24 saat (nöbet günlerinde)
SGK / MEDULAEvet
Reçetesiz (OTC)Evet
Acil çağrı112

Bu Eczane Hakkında Sıkça Sorulanlar

Yeni Özyurtlu Eczanesi bugün nöbetçi mi?+

Yeni Özyurtlu Eczanesi (Bandırma, Balıkesir) eczanesinin güncel nöbet durumunu sayfanın üst kısmındaki rozetten görebilirsiniz.

Yeni Özyurtlu Eczanesi eczanesi nerede?+

Tam adres ve harita konumu sayfanın üst kısmında yer alır. "Yol Tarifi" butonuyla Google Maps'te açabilirsiniz.

Yeni Özyurtlu Eczanesi telefon numarası nedir?+

Telefon numarası iletişim bölümünde listelenmiştir; "Ara" butonuyla tek tıkla arayabilirsiniz.

Yeni Özyurtlu Eczanesi 24 saat açık mı?+

Yalnızca nöbet günlerinde 24 saat hizmet verir. Diğer günlerde standart eczane çalışma saatleri geçerlidir.

Yeni Özyurtlu Eczanesi eczanesine yol tarifi nasıl alınır?+

Yol Tarifi butonu Google Maps üzerinde rotayı açar; Apple Maps ve Yandex Maps de desteklenir.

Yeni Özyurtlu Eczanesi SGK / MEDULA reçetesi karşılar mı?+

Evet, Yeni Özyurtlu Eczanesi eczanesi SGK entegrasyonuyla e-reçete karşılar ve provizyon alır.

Yeni Özyurtlu Eczanesi reçetesiz (OTC) ilaç satar mı?+

Evet, ağrı kesici, ateş düşürücü, vitamin ve hijyen ürünleri gibi reçetesiz ilaçlar satılmaktadır.

Yeni Özyurtlu Eczanesi kapalıysa ne yapmalıyım?+

Bandırma (Balıkesir) diğer nöbetçi eczaneler için sayfanın altındaki bağlantıdan tam listeye ulaşın.

Acil tıbbi durumda ne yapmalıyım?+

Hayati tehlike durumunda eczane yerine 112 Acil Çağrı'yı arayın.

Sağlık rehberi

Yeni Özyurtlu Eczanesi için sağlık makaleleri

Nöbetçi eczaneye gitmeden önce belirtinizi anlamak için eczacı editörlerimizin kanıta dayalı rehberleri.

Bu eczane bilgisi faydalı oldu mu?

Hızlı PaylaşEczane · Yeni Özyurtlu Eczanesi · Bandırma, Balıkesir

Yeni Özyurtlu Eczanesi — Eczane Sayfası — QR Kodu

Bu sayfayı vitrine, tezgâha veya broşüre yapıştırılabilir. Telefon kamerasıyla okutan herkes anında güncel nöbetçi eczane bilgisine ulaşır. Markalı PNG veya vektörel SVG olarak indirin.

Tüm araçlar
Hedef URL
https://eczaneadresi.com/balikesir/bandirma/yeni-ozyurtlu-eczanesi

QR kodun ortasında E markamız, altında eczaneadresi.com imzası bulunur. Yüksek hata düzeltme (ECC H) ile baskı, perde ve düşük ışıkta da okunur.

Bugün Nöbetçi

Bandırma (Balıkesir) — Bugün Nöbetçi Eczaneler

22 Ağustos 2026 tarihli güncel nöbetçi eczane listesi. Yeni Özyurtlu Eczanesi dışında 1 eczane daha nöbetçidir.

Tümünü gör
Kurtuluş Eczanesi

Kurtuluş Cd.Bakır Market Çapraz Karşısı

Balıkesir ile ilgili diğer aramalar

Bandırma & Balıkesir ile ilgili sayfalar

Komşu ilçeler, il hub'ı ve sık sorulan sorular.

4 bağlantı
Günlük Nöbetçi Eczane Bülteni
Her sabah 09:15'te i̇lçe seçin için güncel liste · PDF/PNG eki ile · tek tıkla iptal
E-postanız şifreli saklanır, sadece biz görürüz, üçüncü taraflarla paylaşılmaz. Her mailde tek tıkla iptal linki vardır.