Şu anda nöbetçi Resmî kaynak

Gizem Eczanesi

Konyaaltı · Antalya

Gizem Eczanesi · Antalya nöbetçi eczane bannerı

Gizem Eczanesi, 24 Ağustos Pazartesi akşamından 25 Ağustos Salı sabahına kadar nöbetçidir. Mesai bitiminden ertesi gün açılışa kadar 24 saat aralıksız hizmet vermektedir; yola çıkmadan önce telefonla teyit etmenizi öneririz.

AI Özeti

Gizem Eczanesi (Konyaaltı, Antalya) nöbet sırasında 09:00'dan ertesi gün 09:00'a kadar 24 saat hizmet veren bir eczanedir. Bu sayfa eczanenin tam adresini, telefonunu, harita konumunu ve Google Maps / Apple Maps yol tarifi bağlantılarını sunar. 24 Ağustos 2026 tarihi için güncel nöbet durumu sayfanın üstündeki rozetten görülebilir. Reçete karşılar, SGK (MEDULA) ödemesi kabul eder ve OTC ilaç satışı yapar. Acil tıbbi durumlarda eczane yerine 112 aranmalıdır.

Gizem Eczanesi — Hızlı bilgiler

Gizem Eczanesi — Hızlı bilgiler
Eczane adıGizem Eczanesi
AdresAşağıhisar Mah. Gülveren Cad. No:17/A (perşembe Pazarı Yanı) Manavgat
Telefon05305149840
Nöbet süresi24 saat (nöbet günlerinde)
SGK / MEDULAEvet
Reçetesiz (OTC)Evet
Acil çağrı112

Bu Eczane Hakkında Sıkça Sorulanlar

Gizem Eczanesi bugün nöbetçi mi?+

Gizem Eczanesi (Konyaaltı, Antalya) eczanesinin güncel nöbet durumunu sayfanın üst kısmındaki rozetten görebilirsiniz.

Gizem Eczanesi eczanesi nerede?+

Tam adres ve harita konumu sayfanın üst kısmında yer alır. "Yol Tarifi" butonuyla Google Maps'te açabilirsiniz.

Gizem Eczanesi telefon numarası nedir?+

Telefon numarası iletişim bölümünde listelenmiştir; "Ara" butonuyla tek tıkla arayabilirsiniz.

Gizem Eczanesi 24 saat açık mı?+

Yalnızca nöbet günlerinde 24 saat hizmet verir. Diğer günlerde standart eczane çalışma saatleri geçerlidir.

Gizem Eczanesi eczanesine yol tarifi nasıl alınır?+

Yol Tarifi butonu Google Maps üzerinde rotayı açar; Apple Maps ve Yandex Maps de desteklenir.

Gizem Eczanesi SGK / MEDULA reçetesi karşılar mı?+

Evet, Gizem Eczanesi eczanesi SGK entegrasyonuyla e-reçete karşılar ve provizyon alır.

Gizem Eczanesi reçetesiz (OTC) ilaç satar mı?+

Evet, ağrı kesici, ateş düşürücü, vitamin ve hijyen ürünleri gibi reçetesiz ilaçlar satılmaktadır.

Gizem Eczanesi kapalıysa ne yapmalıyım?+

Konyaaltı (Antalya) diğer nöbetçi eczaneler için sayfanın altındaki bağlantıdan tam listeye ulaşın.

Acil tıbbi durumda ne yapmalıyım?+

Hayati tehlike durumunda eczane yerine 112 Acil Çağrı'yı arayın.

Sağlık rehberi

Gizem Eczanesi için sağlık makaleleri

Nöbetçi eczaneye gitmeden önce belirtinizi anlamak için eczacı editörlerimizin kanıta dayalı rehberleri.

Bu eczane bilgisi faydalı oldu mu?

Hızlı PaylaşEczane · Gizem Eczanesi · Konyaaltı, Antalya

Gizem Eczanesi — Eczane Sayfası — QR Kodu

Bu sayfayı vitrine, tezgâha veya broşüre yapıştırılabilir. Telefon kamerasıyla okutan herkes anında güncel nöbetçi eczane bilgisine ulaşır. Markalı PNG veya vektörel SVG olarak indirin.

Tüm araçlar
Hedef URL
https://eczaneadresi.com/antalya/konyaalti/gizem-eczanesi

QR kodun ortasında E markamız, altında eczaneadresi.com imzası bulunur. Yüksek hata düzeltme (ECC H) ile baskı, perde ve düşük ışıkta da okunur.

Bugün Nöbetçi

Konyaaltı (Antalya) — Bugün Nöbetçi Eczaneler

23 Ağustos 2026 tarihli güncel nöbetçi eczane listesi. Gizem Eczanesi dışında 2 eczane daha nöbetçidir.

Tümünü gör
Alin Eczanesi

Gürsu Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulv.No:53/A Konyaaltı

Nane Limon Eczanesi

Sarısu Mah. 169 Sok. No:11/C Konyaaltı Antalya

Antalya ile ilgili diğer aramalar

Konyaaltı & Antalya ile ilgili sayfalar

Komşu ilçeler, il hub'ı ve sık sorulan sorular.

4 bağlantı
Günlük Nöbetçi Eczane Bülteni
Her sabah 09:15'te i̇lçe seçin için güncel liste · PDF/PNG eki ile · tek tıkla iptal
E-postanız şifreli saklanır, sadece biz görürüz, üçüncü taraflarla paylaşılmaz. Her mailde tek tıkla iptal linki vardır.