Şu anda nöbetçi Resmî kaynak

Yılmazcan Eczanesi

Sarıçam · Adana

Yılmazcan Eczanesi · Adana nöbetçi eczane bannerı

Yılmazcan Eczanesi, 28 Ağustos Cuma akşamından 29 Ağustos Cumartesi sabahına kadar nöbetçidir. Mesai bitiminden ertesi gün açılışa kadar 24 saat aralıksız hizmet vermektedir; yola çıkmadan önce telefonla teyit etmenizi öneririz.

AI Özeti

Yılmazcan Eczanesi (Sarıçam, Adana) nöbet sırasında 09:00'dan ertesi gün 09:00'a kadar 24 saat hizmet veren bir eczanedir. Bu sayfa eczanenin tam adresini, telefonunu, harita konumunu ve Google Maps / Apple Maps yol tarifi bağlantılarını sunar. 28 Ağustos 2026 tarihi için güncel nöbet durumu sayfanın üstündeki rozetten görülebilir. Reçete karşılar, SGK (MEDULA) ödemesi kabul eder ve OTC ilaç satışı yapar. Acil tıbbi durumlarda eczane yerine 112 aranmalıdır.

Yılmazcan Eczanesi — Hızlı bilgiler

Yılmazcan Eczanesi — Hızlı bilgiler
Eczane adıYılmazcan Eczanesi
AdresMehmet Akif Ersoy Mah. Remzi Oğuz Arık İ.Ö.O Karşısı Üst Geçit Karşı Sokağı Sağlık Ocğ.Karşısı
Telefon03223286000
Nöbet süresi24 saat (nöbet günlerinde)
SGK / MEDULAEvet
Reçetesiz (OTC)Evet
Acil çağrı112

Bu Eczane Hakkında Sıkça Sorulanlar

Yılmazcan Eczanesi bugün nöbetçi mi?+

Yılmazcan Eczanesi (Sarıçam, Adana) eczanesinin güncel nöbet durumunu sayfanın üst kısmındaki rozetten görebilirsiniz.

Yılmazcan Eczanesi eczanesi nerede?+

Tam adres ve harita konumu sayfanın üst kısmında yer alır. "Yol Tarifi" butonuyla Google Maps'te açabilirsiniz.

Yılmazcan Eczanesi telefon numarası nedir?+

Telefon numarası iletişim bölümünde listelenmiştir; "Ara" butonuyla tek tıkla arayabilirsiniz.

Yılmazcan Eczanesi 24 saat açık mı?+

Yalnızca nöbet günlerinde 24 saat hizmet verir. Diğer günlerde standart eczane çalışma saatleri geçerlidir.

Yılmazcan Eczanesi eczanesine yol tarifi nasıl alınır?+

Yol Tarifi butonu Google Maps üzerinde rotayı açar; Apple Maps ve Yandex Maps de desteklenir.

Yılmazcan Eczanesi SGK / MEDULA reçetesi karşılar mı?+

Evet, Yılmazcan Eczanesi eczanesi SGK entegrasyonuyla e-reçete karşılar ve provizyon alır.

Yılmazcan Eczanesi reçetesiz (OTC) ilaç satar mı?+

Evet, ağrı kesici, ateş düşürücü, vitamin ve hijyen ürünleri gibi reçetesiz ilaçlar satılmaktadır.

Yılmazcan Eczanesi kapalıysa ne yapmalıyım?+

Sarıçam (Adana) diğer nöbetçi eczaneler için sayfanın altındaki bağlantıdan tam listeye ulaşın.

Acil tıbbi durumda ne yapmalıyım?+

Hayati tehlike durumunda eczane yerine 112 Acil Çağrı'yı arayın.

Sağlık rehberi

Yılmazcan Eczanesi için sağlık makaleleri

Nöbetçi eczaneye gitmeden önce belirtinizi anlamak için eczacı editörlerimizin kanıta dayalı rehberleri.

Üşümeye Ne İyi Gelir? Vücut Isısını Artırmanın Yolları
Üşümeyi azaltmak için sadece daha kalın giyinmek yetmez. Beslenme, hareket, uyku, hidrasyon ve ev sıcaklığını birlikte ele aldığınızda vücut ısısı belirgin biçimde stabilleşir. 12 maddelik pratik rehber.
11 dk okuma · Eczacı editör onaylı
Gece Terlemesi Neden Olur? En Yaygın Sebepler ve Belirtiler
Gece terlemesi yalnızca sıcak bir odanın sonucu değildir; hormonlar, tiroid, enfeksiyon, ilaçlar ve uyku bozuklukları gibi çok sayıda iç faktör pijamayı ve çarşafı ıslatabilir. 15 yaygın nedeni, belirtilerini ve evde uygulanabilecek pratik adımları kanıta dayalı olarak anlattık.
14 dk okuma · Eczacı editör onaylı
Sürekli Gece Terlemesi Hangi Hastalıkların Habercisi Olabilir?
Sürekli gece terlemesi yalnızca bir 'rahatsızlık' değil; çoğu zaman vücudun sinsi ilerleyen bir hastalığa karşı verdiği erken sinyaldir. Lenfoma, tüberküloz, hipertiroidi ve uyku apnesi gibi tanıların gece terlemesiyle ilişkisini, alarm bulgularını ve hangi tetkiklerle araştırılması gerektiğini ele aldık.
13 dk okuma · Eczacı editör onaylı
Menopoz ve Gece Terlemesi Arasında Nasıl Bir İlişki Vardır?
Menopoz dönemindeki gece terlemesi, östrojen düşüşünün hipotalamik termoregülasyon merkezini daraltmasıyla ortaya çıkar. Sürecin neden uzun yıllar sürdüğünü, hangi yaşam tarzı önerileri ve tıbbi tedavilerin işe yaradığını ve hangi durumlarda mutlaka doktora başvurulması gerektiğini ele aldık.
13 dk okuma · Eczacı editör onaylı

Bu eczane bilgisi faydalı oldu mu?

Hızlı PaylaşEczane · Yılmazcan Eczanesi · Sarıçam, Adana

Yılmazcan Eczanesi — Eczane Sayfası — QR Kodu

Bu sayfayı vitrine, tezgâha veya broşüre yapıştırılabilir. Telefon kamerasıyla okutan herkes anında güncel nöbetçi eczane bilgisine ulaşır. Markalı PNG veya vektörel SVG olarak indirin.

Tüm araçlar
Hedef URL
https://eczaneadresi.com/adana/saricam/yilmazcan-eczanesi

QR kodun ortasında E markamız, altında eczaneadresi.com imzası bulunur. Yüksek hata düzeltme (ECC H) ile baskı, perde ve düşük ışıkta da okunur.

Bugün Nöbetçi

Sarıçam (Adana) — Bugün Nöbetçi Eczaneler

26 Ağustos 2026 tarihli güncel nöbetçi eczane listesi. Yılmazcan Eczanesi dışında 1 eczane daha nöbetçidir.

Tümünü gör
Esra Eczanesi

Karaca Petrol Karşı Çaprazı Buruk Mezarlığı Işıklarına Varmadan 50 Metre Öncesi

Adana ile ilgili diğer aramalar

Sarıçam & Adana ile ilgili sayfalar

Komşu ilçeler, il hub'ı ve sık sorulan sorular.

4 bağlantı
Günlük Nöbetçi Eczane Bülteni
Her sabah 09:15'te i̇lçe seçin için güncel liste · PDF/PNG eki ile · tek tıkla iptal
E-postanız şifreli saklanır, sadece biz görürüz, üçüncü taraflarla paylaşılmaz. Her mailde tek tıkla iptal linki vardır.